Zamieszczone przez owoc
Jakiego smartfona kupić?
Zwiń
X
-
poważnie. na razie żadnych argumentów za Z5, poza tym że jeszcze go nie miałem.
-
-
piramida, a słyszałeś o smartphonach od Caterpilara? Może te by się tak szybko nie rozpadły
Zostaw komentarz:
-
-
piramida, problem nr 1 do rozwiazania ustawieniami, nr 2 wlasnie ze wzgledu na plastikowosc nie mialem do tej pory samsunga (choc w ostatnich poprawili sie), a rozmiar? po co taki duzy brales.
Wszystko zalezy do czego sie telefonu wykorzystuje i jak to robi. Mysle, ze do dzwonienia kazdy jeden sie nadaje kwestia przyzwyczajenia do systemu, a raczej gdzie co jest i jak nacisnac.
Zostaw komentarz:
-
-
micrusec, w ostatnim htc m8 wqrwialo mnie np samoczynne "podnoszenie słuchwaki" wyjmując tel z kieszeni, wystarczył niewielki ruch telefonem w kieszeni i łączył się lub zrzucał połączenie :!: Dalej, problemy z komunikacją z widowsem.
Samsung note z kolei zbyt plastikowy w którym po pewnym czasie obudowa zaczęła się rozlatywać, nie trzymała tylna klapka, był zbyt duży do noszenia go w kieszeni jeansów i pare jeszcze innych drobiazgów…
Miedzy szasie posiadałem jeszcze dwa telefony "do wszystkiego" które były odporne na kurz, wodę, uderzenia, tzw pancerniki które po dłuższej chwili użytkowania nadawały sie tylko do rzutu o ścianę :lol:
Srajfon póki co nie nie wzbudza tak negatywnych uczuć aczkolwiek po pewnym czasie wszystko może się zdarzyć :wink:
W połączeniu z macbookiem i komunikacją miedzy urządzeniami tworzą udana parę, sprzęt działa płynnie i szybko, nie wiesza się, interface jest intuicyjny i prosty bez zbędnych udziwnień, generalnie przyjemny sprzęt na co dzień po za jednym, kiepska bateria…
Zostaw komentarz:
-
-
Obecnie używam "ajfona 6" po wcześniejszych nokiach, samsungach, htc itp i powiem jedno, obecny telefon jako jedyny ma to cos w sobie co mnie nie wkurwia w codziennym uzytkowaniu, w poprzednich telefonach wiecznie coś było nie tak.
Zostaw komentarz:
-
-
Najprościej to sprawdzić w ustawieniach pod koniec okresu rozliczeniowego jakie aplikacje ile zżerają MB (osobno dla wifi i dla mobilnego) Będziesz wiedział czy coś jest nie tak i ewentualnie porównać wtedy jak jest u kolegów z poszczególnymi aplikacjami.Zamieszczone przez shokJa kiedyś miałem 2 GB teraz mam 3GB i nie wiem czemu mimo iż przestałem już oglądać filmiki itd to schodzi mi go coraz więcej.
Zostaw komentarz:
-
-
Tak jak mówilooker, aktualizacje przez wifi. Dodatkowo mam ustawione by nie ściągały się automatycznie. Ja mam 250mega i daje radę????????
Zostaw komentarz:
-
-
Różne aktualizacje aplikacji w tle mogą ciągnąć net. Posprawdzaj ich ustawienia. Zrób zastrzeżenie żeby aktualizacje były tylko przez wi-fi.
Zostaw komentarz:
-
-
BADYL, historia skończyła się tak. Zabrałem tego 5S z 90 dniami gwarancji zapłaciłem 279Euro (mojego zostawiłem) a ubezpieczalnia miała mi dać extra papier z gwarancją na ten nowy telefon. Kasę oddali ale obiecanej gwarancji już nie. W poniedziałek muszę tam dzwonić gdzie moja obiecana gwarancja na prawie rok. Gdyby taka sytuacja się powtórzyła brałbym od razu nówkę w sklepie a tak jeżdżenie i proszenie się.
[ Dodano: Sob 24 Paź, 15 06:38 ]
Mam takie pytanie ile wam idzie internetu. Ja kiedyś miałem 2 GB teraz mam 3GB i nie wiem czemu mimo iż przestałem już oglądać filmiki itd to schodzi mi go coraz więcej. Czy przeglądarka np. safari ma wpływ na "zużywanie" internetu? Dodam,że taki stan rzeczy zauważyło już kilku moich znajomych.
W domu wiadomo wifi.
Zostaw komentarz:
-
-
RABIN, HTC 620 myślę, że żonie by przypasił
kasowo nawet taniej niż zakładasz
[ Dodano: Pią 23 Paź, 15 21:09 ]
albo LG G2 starszy flagowiec LG ale z fajnymi parametrami...porównywalne s Samsungiem S4
Zostaw komentarz:
-
-
Chetnie zamienię Note4 na Z5 :diabelski_usmiechZamieszczone przez owocczto, Wziąłem Sony Z5. Sprzedam go i kupię Note 4 w sieci bo w t-mobile sie z note 4 wycofali i już nie mają
Zostaw komentarz:
-
-
owoc, ten Z5 to ponoć fajny kaloryfer jest , kumpel go testował u siebie na punkcie i kilka razy leko go zgrzał
[ Dodano: Pią 23 Paź, 15 09:30 ]
To tym razem ja zapytam
szukam telefonu dla małżonki wymagania:
wyświetlacz 4,5 do max 5"
dobry aparat
system bez znaczenia
do wydania 700-750zł - tel musi być nowy
sam mam samsunga A3 i dla mnie jest super
ja stawiam na nokie lumnie 735 lub na A3 macie jakieś inne propozycje chętnie poczytam
Zostaw komentarz:
-
-
czto, Wziąłem Sony Z5. Sprzedam go i kupię Note 4 w sieci bo w t-mobile sie z note 4 wycofali i już nie mają
Zostaw komentarz:
-
-
Note4, sprawdzony, SoC daje rade no i wiadomo, rysik.
Z5, to taka świeżunia, cena na razie zabija i nie wiadomo co z chorobami wieku dziecięcego. Poza tym Snap810, który lubi się trochę podgrzać. Z5 compact ma problemy z dotykiem, co będzie w większym bracie trudno powiedzieć. Zatem, z Z5 bym trochę poczekał, ale to twoja decyzja.
Zostaw komentarz:
-
-
To jeszcze jedno pytanie. Note 4 czy sony Z5? Co lepiej? Note większy a sony nowszy. Parametry podobne prócz aparatu na korzysć Sony
Zostaw komentarz:
-
-
Ja bym brał zdecdowanie N910C z Exynosem.Zamieszczone przez owocKoledzy kto mi powie który jest lepszy Note 4. Czy N910F czy N910C. Bo dla mnie są jednakowe poza innym procesorem w sensie producenta.
Zostaw komentarz:
-
-
Koledzy kto mi powie który jest lepszy Note 4. Czy N910F czy N910C. Bo dla mnie są jednakowe poza innym procesorem w sensie producenta.
Zostaw komentarz:
-
-
Ja właśnie wypierdzieliłem McAffiego po dwóch miechach używania - badziewie wysyłało jakieś sms-y do Stanów bez mojej wiedzy, za które potem przychodziło mi bulić
Zostaw komentarz:
-
-
RABIN, coś jednak musi być na rzeczy. Myślałem, że to McAfee który jest zainstalowany jednak wtedy na mobilnym też by blokował. Te strony niby się ładują, ale to nie ma końca (a nie są jakieś zaawansowane). Zaś Google Play wywala przekroczenie czasu połączenia...
Zostaw komentarz:
-
-
crom.de, u mnie nic takiego nie występuje wszystkie strony otwieraja sie po wifi jak i na mobilnym necie
Zostaw komentarz:
-
Zostaw komentarz: